Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

Minnesota İstanbul'a geldi

2 posters
YazarMesaj
Ciwan72
Süper Mod
Süper Mod
Ciwan72

Erkek
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Minnesota İstanbul'a geldi Left_bar_bleue100/80Minnesota İstanbul'a geldi Empty_bar_bleue  (100/80)

Minnesota İstanbul'a geldi Empty
MesajKonu: Minnesota İstanbul'a geldi   Minnesota İstanbul'a geldi Icon_minitimePaz Eyl. 30 2007, 22:30

Minnesota İstanbul'a geldi 7315_B_min
Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) takımlarından Minnesota Timberwolves, NBA Europe Live Tour 2007 kapsamında katılacağı eğitim kampı ve Efes Pilsen ile yapacağı hazırlık maçı için İstanbul'a geldi.

Yaklaşık 2 saat rötarlı olarak İstanbul'a gelen 47 kişilik Minnesota Timberwolves kafilesi, Atatürk Havalimanı (E) kapısından çıkış yaptı. Kafile, daha sonra İstanbul'da 1 hafta boyunca kalacağı Çırağan Kempinski Oteli'ne geçti.
Minnesota Timberwolves, bu akşam da Efes Pilsen'in Merter'deki tesislerinde bir antrenman yapacak. NBA takımı, 30 Eylül-5 Ekim tarihleri arasında yapacağı eğitim kampının yanı sıra 6 Ekim Cumartesi günü de Efes Pilsen ile Abdi İpekçi Spor Salonu'nda hazırlık maçı oynayacak.
NBA ile ULEB yöneticileri arasında yapılan anlaşmaya göre, 2007 yılının ekim ayında 4 NBA takımının dahil olduğu ''NBA Europe Live Tour 2007'' turnesinin Türkiye ayağını oluşturan Efes Pilsen-Minnesota Timberwolves maçı 6 Ekim Cumartesi günü saat 21.00'de başlayacak.

Geçen yıl ABD'ye giden ve burada NBA takımlarından Denver Nuggets ile Golden State Warriors takımlarıyla hazırlık maçları yapan Efes Pilsen, Minnesota Timberwolves ile yapacağı maçla bir ilke daha imza atarak, Türkiye'de bir NBA ekibiyle maç yapan ilk Türk takımı olacak.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Minnesota İstanbul'a geldi   Minnesota İstanbul'a geldi Icon_minitimePtsi Ekim 01 2007, 08:48

paylaşım için tşk
junior_ali
Moderatör
Moderatör
junior_ali

Erkek
Hobi : Futbol,Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Minnesota İstanbul'a geldi Left_bar_bleue100/100Minnesota İstanbul'a geldi Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Minnesota İstanbul'a geldi   Minnesota İstanbul'a geldi Icon_minitimePaz Nis. 06 2008, 13:19

paylaşım için saol

Minnesota İstanbul'a geldi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saatim geldi mi?
» Saatim Geldi
» Carlos'tan Kezman'a destek geldi