Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

Carlos'tan Kezman'a destek geldi

3 posters
YazarMesaj
Ciwan72
Süper Mod
Süper Mod
Ciwan72

Erkek
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Carlos'tan Kezman'a destek geldi Left_bar_bleue100/80Carlos'tan Kezman'a destek geldi Empty_bar_bleue  (100/80)

Carlos'tan Kezman'a destek geldi Empty
MesajKonu: Carlos'tan Kezman'a destek geldi   Carlos'tan Kezman'a destek geldi Icon_minitimePaz Eyl. 30 2007, 16:51

Carlos'tan Kezman'a destek geldi 3212_B_Carlos055

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos, son dönemlerde gol yollarında sıkıntı yaşayan Sırp futbolcu Mateja Kezman'a destek çıktı.

Roberto Carlos, sarı-lacivertlilerin resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, Kezman'ın kaliteli bir futbolcu olduğunu ifade ederek, ''Kezman'ın gol atması önemli değil. Nasıl olsa zamanı geldiğinde atacaktır. Önemli olan gol pozisyonlarında bulunabilmesi'' dedi.
Kezman'ın çok kaliteli bir oyuncu olduğunu ifade eden Roberto Carlos şöyle konuştu:
''Her oyuncu kötü bir dönem geçirebilir. Kezman da gol atamadığı için strese girmiş olabilir. Ama bize düşen ona her zaman destek vermek olacaktır. Çünkü Kezman gerçekten çok kaliteli ve futbol zekası yüksek oyunculardan biri. Bugün gol kaçırabilir. Yarın attığı golle takımı şampiyon yapabilir. Ben geçen sezon burada değildim ama onun neler yaptığını çok iyi biliyorum. Kritik maçlarda attığı gollerle şampiyonluğu takıma getirdi. Onun bu dönemini atlatması için hepimiz çaba sarf ediyoruz. Taraftarımız da ona destek olmalı. Bir golcü için en kötü dönemler, kendini baskı altında hissettiği, gol atamadığı için eleştirildiği dönemlerdir. Kezman sanırım şimdi böyle bir dönem yaşıyor. Ama eminim bu dönemi kısa sürede atlatacaktır.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Carlos'tan Kezman'a destek geldi   Carlos'tan Kezman'a destek geldi Icon_minitimePtsi Ekim 01 2007, 07:29

paylaşım için tşk
bilal_fb
Özel Üye
Özel Üye
bilal_fb

Erkek
Hobi : spor muzık kıtap okumak
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Carlos'tan Kezman'a destek geldi Left_bar_bleue100/85Carlos'tan Kezman'a destek geldi Empty_bar_bleue  (100/85)

MesajKonu: Geri: Carlos'tan Kezman'a destek geldi   Carlos'tan Kezman'a destek geldi Icon_minitimeSalı Ocak 29 2008, 20:28

paylaşım için tşk
http://www.hebunhack.forumonline.biz
junior_ali
Moderatör
Moderatör
junior_ali

Erkek
Hobi : Futbol,Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Carlos'tan Kezman'a destek geldi Left_bar_bleue100/100Carlos'tan Kezman'a destek geldi Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Carlos'tan Kezman'a destek geldi   Carlos'tan Kezman'a destek geldi Icon_minitimePtsi Şub. 25 2008, 19:59

paylaşım için saol

Carlos'tan Kezman'a destek geldi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saatim Geldi
» Saatim geldi mi?