Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

"Hakkımı helal etmiyorum"

2 posters
YazarMesaj
Ciwan72
Süper Mod
Süper Mod
Ciwan72

Erkek
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
"Hakkımı helal etmiyorum" Left_bar_bleue100/80"Hakkımı helal etmiyorum" Empty_bar_bleue  (100/80)

"Hakkımı helal etmiyorum" Empty
MesajKonu: "Hakkımı helal etmiyorum"   "Hakkımı helal etmiyorum" Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19 2007, 18:13

"Hakkımı helal etmiyorum" 6993_B_EmreBelozoglu005
Milli futbolcu Emre Belözoğlu, Avrupa Şampiyonası'nda Macaristan ile oynanan karşılaşmada golden sonra tribünlere yaptığı el hareketi ile ilgili olarak bir basın açıklaması yaptı.

Karşılaşmada yaptığı hareketin fair play ruhuna uygun olmadığını ve Fatih Terim'in kızı ile ilgili hakkında çıkan dedikoduların gerçek olmadığını söyledi.
Emre, o hareketi tribündeki bir kişiye yaptığını ifade ederek, "12 Eylül akşamı oynanan Milli Maç'ta gol sonrası yaptığım hareketin fair play ruhuna uygun olmadığının farkındayım. Ancak yapmış olduğum hareket ile ilgili pişmanlığımı kendi içimde yaşamama bile izin vermediler. O hareketi tribündeki bir kişiye yaptığımı ifade etmeme rağmen herkes kendi üstüne alındı ve haberlere sanki o hareketi herkese yapmışım gibi yansıtıldı" dediği öğrenildi.
Futbolcu ayrıca, Milli Takım'da her zaman elinden gelenin en iyisini yapacağını ifade ederek, "Milli takımı benim üstümden yıpratmaya çalışıyorlar. Milli Takıma davet edildiğim sürece geleceğim ve her zaman olduğu gibi ülkem için elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim. Ben buradayım, eleştiriye de her zaman açığım" diye konuştu.
Fatih Terim'in kızı Merve Terim'i kardeşi olarak gördüğünü vurgulayan Belözoğlu, "Fatih Terim benim babamdan sonra ikinci babam dediğim insandır. Merve Terim de benim kendi öz kız kardeşimden ayırt etmediğim kardeşimdir. Bu haberin sahibi olan kişi ile ilgili hukuki süreç başlatılmıştır. Bana ahlak ve terbiye dersi veren bu insana bu çirkin açıklamayı soruyorum ve Allah'a inancı varsa hakkımı helal etmediğimi bilmesini istiyorum" yorumlarında bulundu.
Emre son olarak, basına bundan sonra bu konularla ilgili röportaj ve açıklama yapmayacağını bildirdi.
Alone
BaşkanBaşkan
Alone

Erkek
Hobi : Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
"Hakkımı helal etmiyorum" Left_bar_bleue100/100"Hakkımı helal etmiyorum" Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: "Hakkımı helal etmiyorum"   "Hakkımı helal etmiyorum" Icon_minitimePaz Ekim 07 2007, 21:15

paylaşım için tşk
https://clubmax.all-up.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: "Hakkımı helal etmiyorum"   "Hakkımı helal etmiyorum" Icon_minitimeC.tesi Kas. 17 2007, 14:34

paylaşım için saol

"Hakkımı helal etmiyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-