Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

''O hareketi bir kişiye yaptım..."

2 posters
YazarMesaj
Ciwan72
Süper Mod
Süper Mod
Ciwan72

Erkek
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
''O hareketi bir kişiye yaptım..." Left_bar_bleue100/80''O hareketi bir kişiye yaptım..." Empty_bar_bleue  (100/80)

''O hareketi bir kişiye yaptım..." Empty
MesajKonu: ''O hareketi bir kişiye yaptım..."   ''O hareketi bir kişiye yaptım..." Icon_minitimePerş. Eyl. 13 2007, 21:03

''O hareketi bir kişiye yaptım..." 4936_B_EmreBelozoglu004
Macaristan'a atılan goller sonrasında basın tribününe dönerek yapmış olduğu el-kol hareketleri büyük tepki alan Emre Belözoğlu kendini savundu. Emre'nin, "O hareketi tek bir kişiye yaptım ve o da kendisini biliyor" şeklindeki yazılı açıklamasının metni şöyle:

"Dün akşam oynadığımız Milli Maç'ta gol sonrası yaptığım hareket hiçbir şekilde Türk basınına ve basın tribününe yönelik bir hareket değildir. Bu hareket genel olarak o tribündeki bir kişiye yapılan hareketti ve o kişi kendini biliyor. Bugüne kadar ve özellikle yurt dışındaki haklı mücadelemde beni yalnız bırakmayan ve desteğini esirgemeyen çok değerli spor basınına, TSYD yönetim kadrosu ve üyelerine, spor yazarlarına böyle bir davranış içinde bulunmam söz konusu bile olamaz. Böyle bir yanlış anlaşılmadan dolayı çok özür dilerim.
Ayrıca benim şu anda hiçbir kulüple transfer görüşmem olmadı, basında çıkan benim ağzımdan yazılan transfer haberleri de gerçeği yansıtmamaktadır, şu anda İngiltere'de bir problemim yok, bu sezon da Newcastle ile yoluma devam ediyorum."
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: ''O hareketi bir kişiye yaptım..."   ''O hareketi bir kişiye yaptım..." Icon_minitimeC.tesi Kas. 17 2007, 14:35

sonuçta yapmışya kime yaptığı önemli değil
junior_ali
Moderatör
Moderatör
junior_ali

Erkek
Hobi : Futbol,Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
''O hareketi bir kişiye yaptım..." Left_bar_bleue100/100''O hareketi bir kişiye yaptım..." Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: ''O hareketi bir kişiye yaptım..."   ''O hareketi bir kişiye yaptım..." Icon_minitimePtsi Nis. 07 2008, 16:02

yani ne gerek var bunlara

''O hareketi bir kişiye yaptım..."
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-