Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

"Delikanlı gibi oynarım"

2 posters
YazarMesaj
Alone
BaşkanBaşkan
Alone

Erkek
Hobi : Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
"Delikanlı gibi oynarım" Left_bar_bleue100/100"Delikanlı gibi oynarım" Empty_bar_bleue  (100/100)

"Delikanlı gibi oynarım" Empty
MesajKonu: "Delikanlı gibi oynarım"   "Delikanlı gibi oynarım" Icon_minitimeC.tesi Nis. 19 2008, 14:24

Olimpiyat Stadı'nda Pazar günü önemli bir maç oynanacak. Şampiyon adaylarından G.Saray, ligin sürpriz takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la karşı karşıya geliyor.
Bu maç, her yönden önemli. Fenerbahçe'nin, Sıvas'ın, Beşiktaş'ın da gözü kulağı da bu 90 dakikada olacak. Önce Abdullah Avcı konusu 'etik' tartışmasına yol açmıştı. Şimdi ise Necati Ateş'in bonservisini elinde bulunduran takımına karşı nasıl bir oyun sergileyeceği merak konusu. Fenerbahçeliler tedirgin. Necati'nin G.Saray'ın oyuncusu olduğunu ve bu nedenle gerçek performansını sahaya yansıtmayacağını düşünüyorlar. Böyle düşünmelerine neden olan yıldız oyuncunun bir dergiye verdiği röportajda söylediği iddia edilen sözler. Necati Ateş'e ulaşıyoruz. Sözlerine o röportajı yalanlayarak başlıyor..."Kesinlikle böyle bir ifadem olmadı. Ankaraspor formasıyla Sıvas'a gol atmışım ve bu G.Saray'ın işine gelmiş. Böyle konuşmam mümkün mü?"
G.Saray maçına geçiyoruz..
Necati çıkıp en iyi şekilde mücadelesini göstereceğini söylüyor ve devam ediyor.. "Bizler profesyonel oyuncuyuz. Çıkıp delikanlı gibi oynayacağım. Sonuçta ben ekmek paramı buradan kazanıyorum. Ekmek yediğim yere niye ihanet edeyim. İşim gol atmak . G.Saray'ın durumu kesinlikle ne beni ne takımımızı ilgilendiriyor. Pazar günü (yarın) çıkıp takım olarak en iyi şekilde elimizden geleni yapacağız. Takım olarak hedefimiz var ve ligi 6. sırada bitirmek istiyoruz."
Yükselen performansıyla ilgili ise golcü futbolcu şunları söylüyor: "Sezon başında Ankaraspor'la anlaştım. Gönül isterdi ki G.Saray formasını giyeyim. Ancak olmadı ve ben de sürekli olarak oynayabileceğim bir takımı seçmek istedim. Ankaraspor'da ligin ilk yarısında 3 gol attım. Ama mutlu değildim ve daha başarılı olacağıma inandığım için İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a geldim. Abdullah Avcı gibi değerli bir teknik adamın olduğu yerde başarı da kaçınılmaz. 8 gol de ikinci yarıda burada kaydettim. Aynı performansını bundan sonraki maçlarda da sürdürmek istiyorum." Son olarak Necati, en büyük düşünün Avrupa Futbol Şampiyonası'nda forma giymek olduğunu ifade etti.
KAYNAK: Nevzat Dindar / Cumhuriyet

19.04.2008
https://clubmax.all-up.com
fexw_07
Süper Mod
Süper Mod

Erkek
Hobi : futbol,müzik,uydu,PC
Meslek : Elektronik,Uydu & Ses Sitemi

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
"Delikanlı gibi oynarım" Left_bar_bleue100/100"Delikanlı gibi oynarım" Empty_bar_bleue  (100/100)

"Delikanlı gibi oynarım" Empty
MesajKonu: Geri: "Delikanlı gibi oynarım"   "Delikanlı gibi oynarım" Icon_minitimeC.tesi Nis. 19 2008, 15:12

bilgi için teşkler

"Delikanlı gibi oynarım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bebek gibi