Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

"Hedefte sapma yok!"

2 posters
YazarMesaj
junior_ali
Moderatör
Moderatör
junior_ali

Erkek
Hobi : Futbol,Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
"Hedefte sapma yok!" Left_bar_bleue100/100"Hedefte sapma yok!" Empty_bar_bleue  (100/100)

"Hedefte sapma yok!" Empty
MesajKonu: "Hedefte sapma yok!"   "Hedefte sapma yok!" Icon_minitimePerş. Mart 13 2008, 20:00

Fenerbahçeli Gökhan Gönül, Şampiyonlar Ligi´nde grup maçları oynanırken yaptığı final hedefine insanların güldüğünü, ancak bugün gelinen noktada bu doğrultuda yollarından sapmadıklarını dile getirdi.

Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Gönül, Avrupa Şampiyonlar Ligi’ndeki hedefleriyle ilgili grup maçları oynanırken yaptığı final hedefini ortaya koyan açıklamalarına insanların güldüğünü, ancak bugün gelinen noktada bu doğrultuda yollarından sapmadıklarını dile getirdi.

Samandıra’da antrenmandan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sarı-lacivertli futbolcu, Avrupa Şampiyonlar Ligi mücadelesiyle ilgili soruya verdiği yanıtta, "İnşallah Barcelona ile final oynarız" sözünü hatırlatarak, şöyle konuştu: "Avrupa kupalarında gözle görülen bir başarımız var. Sürpriz olarak düşünülebilir ama ben Şampiyonlar Ligi’yle ilgili röportajımda söylemiştim. ’İyi takımız iyi çalışıyoruz, inançlıyız, inşallah Barcelona ile final oynarız’ demiştim. Çoğu insan bu lafıma gülmüştü. İnşallah bu dileğim gerçekleşir. Önümüzde çeyrek finalde ve yarı final maçları bulunuyor ve finale çok var ama inanıyoruz. Tabii ki başarmak, inanmak bunlar güzel şeyler."

"HÜZÜNLÜ BİR SEVİNÇ YAŞADIM"
"Devler Ligi"nde Sevilla ile yaptıkları 2. tur rövanş maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düşen Gökhan, bu nedenle hüzünlü bir sevinç yaşadığını bildirdi. Sevilla maçının ardından çok sevindiğini, ancak maçtan iki saat sonra çeyrek finaldeki ilk maçta oynamayacağı aklına geldiğini anlatan Gökhan, "Hüzünlü bir sevinç yaşadım. Ancak benim yerime oynayacak arkadaşıma sonsuz bir güvenim var. Biz bir takımız, kimse bireysel oynamıyor. Herkes takım için savaşıyor. Nasıl ki Roberto Carlos’un yokluğunda yerini dolduran Vederson gibi, benim yerime de oynayacak arkadaşım var. İnşallah ikinci maçta oynayacağım" şeklinde konuştu.

"FENERBAHÇE İÇİN HAYIRLI OLACAKSA...."
Özellikle Sevilla maçlarının ardından medyada kendilerine talipler olduğu yönünde çıkan haberler ve Avrupa hedefiyle ilgili bir soruyu da yanıtlayan Gökhan, "Benim Fenerbahçe’de 3 yılım daha var. Fenerbahçe için hayırlı olacaksa, iyi para kazanacaksa tabii ki olabilir" dedi. Şampiyonlar Ligi’nin, dünyanın seyrettiği, menajerlerin izlediği bir vitrin olduğunu kaydeden sarı-lacivertli futbolcu, "Tabii ki herkesin bir talibi ve beğendiği futbolcu olacak. Fenerbahçe Avrupa’da ilk 8’de. Tabii ki beğenilen futbolcular oluyor. Benim 3 yılım daha var. Fenerbahçe için hayırlı olacaksa iyi para kazanacaksa tabii ki olabilir. Öncelikli hedefim Fenerbahçe formasını uzun yıllar giymek" diye konuştu.

"BU KADAR BAŞA BAŞ MÜCADELE GÖRMEDİM"
Gökhan, kendi yaşı itibarıyla Turkcell Süper Lig’de bu sezon yaşanan mücadeleye daha önce şahit olmadığını söyledi. Sarı-lacivertli futbolcu şöyle konuştu: "Benim yaşım küçük ama ligde bu kadar başa baş mücadele edildiğini görmemiştim. 4 takım kafada gidiyor. Sivasspor’u da kutlamak lazım. Uzun yıllar Türkiye’de yaşanmamış bir şeyi yapıyorlar. Ligin bu haftasında bile ilk 4 ile puanları aynı. Tatlı bir rekabet oluyor. Herkes daha bir zevkli izliyor. İnşallah hak eden şampiyon olur." Geçen hafta Vestel Manisaspor maçında hasta olduğu için forma giyemeyen Gökhan, sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Konyaspor maçına iyi hazırlandıklarını anlatan sarı-lacivertli oyuncu, yarınki kurada Şampiyonlar Ligi çeyrek finalde eşleşecekleri rakiplerinden önce, Konyaspor maçının kendileri için önemli olduğunu vurguladı. "Devler Ligi"ndeki muhtemel rakipleriyle ilgili olarak Barcelona’nın ifade edilmesi üzerine Gökhan, Hayırlısıysa olsun. Bir üst tura çıkacaksak, Barcelona da olsun, Manchester United da olsun. Sonuçta futbol bu, kimin geleceği belli olmaz" dedi. Avrupa kupası maçları sonrası konsantrasyon eksikliği yaşadıkları yönündeki görüşlere katılmadığını ifade eden Gökhan, "Ben buna inanmıyorum. Ligde kaybettiğinizde telafisi oluyor ama Şampiyonlar Ligi’nde telafi yok. Tabii ki herkes ligde de Şampiyonlar Ligi’nde de elinden geleni yapıyor. Sonuç olarak ligde kaybettiğimiz maçların telafisi oldu ama Şampiyonlar Ligi’nde kaybetmedik ve bugün buradayız" diye konuştu.

"FİKSTÜR DEZAVANTAJIMIZ DEĞİL"
Gökhan, ligde kalan haftalarla ilgili olarak fikstürün kendileri için dezavantaj olmadığını söyledi. Sarı-lacivertli futbolcu, "Sonuçta herkes birbiriyle mutlaka maç yapıyor. Baktığınız zaman en tepedeki takım son sıradaki takıma yenilebiliyor. Bence fikstür bizim için dezavantaj değil" dedi. Gökhan, ligin kaderini derbi maçların belirleyeceğini de sözlerine ekledi.
bilal_fb
Özel Üye
Özel Üye
bilal_fb

Erkek
Hobi : spor muzık kıtap okumak
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
"Hedefte sapma yok!" Left_bar_bleue100/85"Hedefte sapma yok!" Empty_bar_bleue  (100/85)

"Hedefte sapma yok!" Empty
MesajKonu: Geri: "Hedefte sapma yok!"   "Hedefte sapma yok!" Icon_minitimePtsi Mart 17 2008, 11:52

paylaşım için saol
http://www.hebunhack.forumonline.biz

"Hedefte sapma yok!"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-