Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

Zico: 'Adriano'yu bana verin'

2 posters
YazarMesaj
bilal_fb
Özel Üye
Özel Üye
bilal_fb

Erkek
Hobi : spor muzık kıtap okumak
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Zico: 'Adriano'yu bana verin' Left_bar_bleue100/85Zico: 'Adriano'yu bana verin' Empty_bar_bleue  (100/85)

Zico: 'Adriano'yu bana verin' Empty
MesajKonu: Zico: 'Adriano'yu bana verin'   Zico: 'Adriano'yu bana verin' Icon_minitimePtsi Kas. 26 2007, 18:56

Arthur Zico, Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda yarın Milano'da FC İnter ile oynayacağı karşılaşma öncesinde, Corriere dello Sport gazetesine verdiği demeçte, Adriano'ya talip olduğunu söyledi.
Corriere dello Sport gazetesi, bugünkü sayısında yayımladığı haberde, Zico’nun Brezilyalı yıldıza olan ilgisini, "İnter, Adriano’yu bana ver" başlığıyla duyurdu. Zico, Adriano’nun uzun süredir FC İnter’de ilk 11’e girememesi nedeniyle yaşadığı sıkıntıyı, şu sözlerle değerlendirdi:
"Zirveye ulaşmak zor. Ama asıl zor olan ise zirvede kalabilmektir. Oyuncunun kimi hatalar yapmış olduğu açık. Profesyonelce davranmaktansa eğlenceyi yeğlediği anlar oldu. Hiç kuşkusuz güçlü bir potansiyele sahip. Ama saha dışında da futbolcu gibi davranmaz ise işi zor. Şu anda saha dışında kaldığı için işi çok zor. Ama bunu anlamış olduğunu düşünüyorum."
Zico, "İnter Adriano’yu size kiralayacak olursa, Türkiye’de yıldızının yeniden parlayacağını düşünüyor musunuz?" şeklindeki soruyu ise "Elbette parlayacaktır. Onun gibi bir oyuncuyu zevkle çalıştırırım. Böylesi bir yıldız oyuncuya sahip olmayı kim istemez" diye yanıtladı. Zico, ilk karşılaşmada 1-0 yenmiş oldukları FC İnter ile yarın oynayacakları maçta işlerinin kolay olmayacağını da söyledi. Zico, FC İnter’de İbrahimoviç’in de forma giyeceğinin hatırlatıldığı bir soruya karşılık olarak, "İbrahimoviç’in markajı kolay değil. Öyle bir oyuncuyu markaja tabi tutabilmek imkansız. İlk karşılaşma, oyuncularımızın azami gayret sergiledikleri harika bir maç olmuştu. Ancak bu kez, işimizin daha zor olacağını düşünüyorum" dedi.
Sarı-lacivertliler olarak kendilerine güveninin tam olduğunu da belirten Zico, şöyle devam etti: "Ben, sadece kolay bir maç olmayacağını söylüyorum. Deniz’den yoksun olsak da sahaya kendimize güvenerek ve iyi bir oyun çıkarmak için ineceğiz. Ama bunun bizim için bir ölüm kalım maçı olmadığının da bilincindeyiz. Turu geçmeyi garantilemek için bize 2 puan yeterli. Bizim için beraberlik de yeterli olabilir."
Gruptaki diğer maçların sonucunun da önemli olduğuna değinen Zico, "Sahaya, Hollandalıların Moskova’da CSKA ile yapacakları karşılaşmanın sonucunu öğrenmiş vaziyette çıkacağız. PSV galip gelemezse, yarın akşam matematiksel açıdan biz de İnter de turu geçmiş olacağız" diye konuştu. Zico, gelecekte İtalya’da teknik direktörlük yapıp yapmayacağına ilişkin soruyu ise "Teknik direktörlük yapan bir kişi, önemli ülkelerde çalışmayı hedefler. İtalya da bu önemli ülkelerden biridir. Eğer mümkün olursa, bundan memnuniyet duyarım. Yolun uzun olduğunun bilincindeyim. Ama bu konuda umutluyum" şeklinde yanıtladı.
http://www.hebunhack.forumonline.biz
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Zico: 'Adriano'yu bana verin'   Zico: 'Adriano'yu bana verin' Icon_minitimeC.tesi Ara. 01 2007, 11:49

paylaşım için tşk ler bilal eline sağlık
junior_ali
Moderatör
Moderatör
junior_ali

Erkek
Hobi : Futbol,Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Zico: 'Adriano'yu bana verin' Left_bar_bleue100/100Zico: 'Adriano'yu bana verin' Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Zico: 'Adriano'yu bana verin'   Zico: 'Adriano'yu bana verin' Icon_minitimeSalı Şub. 26 2008, 18:45

paylaşım için saol

Zico: 'Adriano'yu bana verin'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Zico ile sonuna kadar"