Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

"20 yıl sonra ağladım"

4 posters
YazarMesaj
Ciwan72
Süper Mod
Süper Mod
Ciwan72

Erkek
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
"20 yıl sonra ağladım" Left_bar_bleue100/80"20 yıl sonra ağladım" Empty_bar_bleue  (100/80)

"20 yıl sonra ağladım" Empty
MesajKonu: "20 yıl sonra ağladım"   "20 yıl sonra ağladım" Icon_minitimePaz Ekim 07 2007, 16:14

"20 yıl sonra ağladım" 1469_B_kezman053

Manisaspor karşısında görüğü kırmızı karttan sonra gözyaşlarına hakim olamayan ve sergilediği performans ile yine tartışma konusu olan Mateja Kezman, ülkesine gitmeden önce DHA'ya özel açıklamalarda bulundu.

Sırp futbolcu dün akşam gördüğü kırmızı kartın ardından yaklaşık 20 yıl sonra ağladığnı ifade ederek "20 yıl sonra ilk kez ağladım. Hayal kırıklığına uğradım. Türkiye'de çok zor zamanlar geçiriyorum. İnsanlar beni ve karakterimi anlamıyorlar. Beni aşağı çekmeye çalışıyorlar. Dün gerçekten çok üzüldüm. Kesinlikle kırmızı kartı haketmedim. Türkiye'de 3 kırmızı kart gördüm. Bu 3 kartı da haketmediğimi düşünüyorum. Bu yüzden de dünkü Manisa maçında gördüğüm kırmızı kart üzerimde büyük bir baskı oluşturdu ve ağladım. Bazı insanlar beni burada görmek istemiyor. Bunu anlamıyorum" şeklinde konuştu.
"BAŞKANIMIZ TAM ANLAMIYLA ARKAMDA"
Sırp golcü takımdan ayrılmayacağını ve yakın zamanda güneşin kendisi için parlayacağını söyledi. Mateja Kezman "Benim karakterimde son saniyeye kadar mücadele etmek var. Burada beni seviyorlar. Devam edeceğim. Gerçekten uğraşıyorum. Bana kulüpte saygı gösteriliyor. Formum iyi durumda değil. Negatif durumları yok etmeye çalışıyorum.

Bugünden itibaren benim için Türkiye'de yeni bir hikayenin başlayacağını düşünüyorum. Çok fazla olumsuzluk yaşadım ama güneşin yakında benim için parlayacağına inanıyorum. PSV maçına kadar 2 haftalık bir süremiz var. İyi şekilde çalışıp hazır olacağım. Daha güzel günler yakında gelecek. Asla pes etmeyeceğim. Çünkü benim karakterimde vazgeçmek yok. Ayrılmak gibi bir düşüncem yok. Bunlar saçmalık. 1.5 yıldır buradayım. Buraya alışıyorum Türkiye'ye alışıyorum.

Buradaki insanlara ve Türk futboluna alışıyorum. Benim için büyük tecrübe. Burada çok şey öğrendim. Başkan tam anlamıyla arkamda. Kulüpten ayrılmak gibi bir düşüncem yok. Buradan ayrılamam çünkü bu doğru ve dürüst bir davranış olmaz. Şuanda ayrılmak kolay olanı seçmek anlamına geliyor. Zor olduğu zaman kalıp savaşmanız gerekiyor. Ben de bunu yapacağım" dedi.
"ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARI İÇİN ENERJİMİZİ KORUMAYA ÇALIŞIYORUZ"
Mateja Kezman, lig yarışında Fenerbahçe'nin lider Galatasaray'ın gerisinde kalması ile ilgilide konuştu. Kezman "Sadece 8 maç oynadık. Takım arkadaşlarım bana iki sene önce Galatasaray'ın 9 -10 puan önde olduğu şampiyonluk yarışını bizim kazandığımızı söylediler. Bu tip durumlar lig maratononda her zaman olan durumlar. Bunu konuşmak için erken ama çok fazla kredi kaybettik ama takımımıza güveniyorum. Maçları kazanmamız lazım. Şampiyonlar Ligi'nde iyi gidiyoruz. Belki önceliği Şampiyonlar Ligine vermiş olabiliriz. Şampiyonlar Lig maçları için enerjimizi korumaya çalışıyoruz. Ama Türkiye Şampiyonluğu içinde çok fazla mücadele ediyoruz. Daha henüz hiçbir şey bitmedi. Eminim ki sezon sonunda şampiyon olacağız" şeklinde konuştu.
"GRUPLARA KALIP TARİH YAZACAĞIMIZA İNANIYORUM"
Mateja Kezman, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki performansının Avrupa'da birçok kişiyi şaşırttığını da ifade etti. Kezman "Şampiyonlar Ligi bizim için büyük bir fırsat oldu. Büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Çok iyi başladık. PSV ile çok çetin ve zorlu bir maç oyanayacağız. Eğer puan veya puanlar alabilirsek önemli bir iş yaparız çünkü daha sonra evimizde 2 maç arka arkaya oynayacağız. Hala Avrupa'da yeniyiz. Beni Hollanda'dan, Sırbistan'dan ve Avrupa'nın çeşitli yerlerinden arıyorlar. Fenerbahçe'nin bu başarısı karşısında çok şaşırdıklarını söylüyorlar. Çünkü Fenerbahçe ilk kez böyle bir başarı gösteriyor Avrupa'da. Şampiyonlar Liginde önemli bir başarı elde edip tarih yazacağımıza ve bu gruptan çıkacağımıza inanıyorum" dedi.
"FUTBOL HAYATIMIN EN ZOR GÜNLERİNİ GEÇİRİYORUM"
Kezman, ayrıca Fenerbahçe'de futbol hayatının en zor günlerini geçirdiğini de ifade etti. Kezman "Evet. Özellikle bu sezon başı için bu çok daha geçerli. Geçen sezon da problemler yaşadım ama bunları çozüme kavuşturdum. Baskı çok fazla. Bu baskının sebebi belki benim kontratım veya aldığım ücret, belki benim ismimden belki bilgidiğim kadarıyla Türk futbol tarihinde transfer ücretimin bir rekor olması. Bunların hepsi bir etken olabilir.

Ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Son 2-3 aydır gerçekten çok zor bir dönem geçiriyorum. Ama çevremdeki insanlardan büyük destek alıyorum. Tekrar kazanacağıma ve goller atacağıma inanıyorum. Belki de futbol hayatımın en zor periyodunu geçiriyorum. Ama benim için yeni bir tecrübe. Çevremde çok iyi insanlar var. Bana destek veriyorlar. Eminim ki çok yakında eski Mateja Kezman olacağım ve gollerimi atmaya başlayacağım"
Alone
BaşkanBaşkan
Alone

Erkek
Hobi : Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
"20 yıl sonra ağladım" Left_bar_bleue100/100"20 yıl sonra ağladım" Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: "20 yıl sonra ağladım"   "20 yıl sonra ağladım" Icon_minitimePaz Ekim 07 2007, 17:08

paylaşım için tşk
https://clubmax.all-up.com
bilal_fb
Özel Üye
Özel Üye
bilal_fb

Erkek
Hobi : spor muzık kıtap okumak
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
"20 yıl sonra ağladım" Left_bar_bleue100/85"20 yıl sonra ağladım" Empty_bar_bleue  (100/85)

MesajKonu: Geri: "20 yıl sonra ağladım"   "20 yıl sonra ağladım" Icon_minitimeÇarş. Ekim 10 2007, 16:01

hak ettı paylaşim için saol
http://www.hebunhack.forumonline.biz
junior_ali
Moderatör
Moderatör
junior_ali

Erkek
Hobi : Futbol,Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
"20 yıl sonra ağladım" Left_bar_bleue100/100"20 yıl sonra ağladım" Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: "20 yıl sonra ağladım"   "20 yıl sonra ağladım" Icon_minitimeSalı Şub. 26 2008, 18:50

sahte göz yaşları bunlar

"20 yıl sonra ağladım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-