Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

Jose Mourinho: "Mutlu değilim"

2 posters
YazarMesaj
Ciwan72
Süper Mod
Süper Mod
Ciwan72

Erkek
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Jose Mourinho: "Mutlu değilim" Left_bar_bleue100/80Jose Mourinho: "Mutlu değilim" Empty_bar_bleue  (100/80)

Jose Mourinho: "Mutlu değilim" Empty
MesajKonu: Jose Mourinho: "Mutlu değilim"   Jose Mourinho: "Mutlu değilim" Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19 2007, 18:11

Jose Mourinho: "Mutlu değilim" 7829_1389_B_mourinho072
Şampiyonlar Ligi'nde B Grubu'ndaki ilk maçında Norveç temsilcisi Rosenborg'la 1-1 berabere kalarak taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Chelsea'de teknik direktör Jose Mourinho, zorlu geceyi hayal kırıklığı olarak özetledi.

Stamford Bridge'de Rosenborg'la Şampiyonlar Ligi'ndeki bu sezon ilk maçını oynayan ancak mutlak favori gösterildiği maçta rakibiyle 1-1 berabere kalan Chelsea'de teknik direktör Jose Mourinho, Rosenborg maçını 'hayal kırıklığı' olarak tanımladı. Son dönemde eleştirilerin hedef noktası halinde gelen Chelsea'nin Portekizli çalıştırıcısı Rosenborg maçından sonra yaptığı açıklamada, "Çok büyük hayal kırıklığına uğradım. 20 tane gol şansımız oldu ancak 1 tanesini atabildik. Demek ki 2 gol atmak için 40, 3 gol atabilmek için de 60 pozisyona girmemiz gerekiyor" dedi.
Takımda yaşanan gol sıkıntısının kendisini fazlasıyla üzdüğünü de aktaran Mourinho, "Performansımız beni endişelendiriyor. Mutlu değilim. Gol atamıyoruz ve sakat oyuncularımın durumu da hiç iyi değil. Doktorlardan iyi haberler alamıyorum. 3 maçta sadece 1 gol atabildik, bu benim için bir dram. Frank Lampard ve Didier Drogba'nın sakatlıkları bizi fazlasıyla zorluyor" diye konuştu. Chelsea, 24. dakikada Finlandiyalı oyuncu Miika Koppinen'in golüyle Rosenborg karşısında 1-0 geriye düşmüş, 53. dakikada ise Ukraynalı golcüsü Andriy Shevchenko'nun 90. Şampiyonlar Ligi maçındaki 56. golüyle beraberliği sağlamıştı.
forzaferhat
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
forzaferhat

Erkek
Hobi : futbol oynamak
Meslek : ögrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Jose Mourinho: "Mutlu değilim" Left_bar_bleue100/35Jose Mourinho: "Mutlu değilim" Empty_bar_bleue  (100/35)

Jose Mourinho: "Mutlu değilim" Empty
MesajKonu: Geri: Jose Mourinho: "Mutlu değilim"   Jose Mourinho: "Mutlu değilim" Icon_minitimeCuma Eyl. 21 2007, 00:07

Çok sevdigim bir Teknik Tirektor dü hayırlısı artık

Jose Mourinho: "Mutlu değilim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mutlu son
» MUTLU OL!!!(((okumaya deger))):'(