Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

"F.Bahçe'den teklif aldım"

2 posters
YazarMesaj
Ciwan72
Süper Mod
Süper Mod
Ciwan72

Erkek
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
"F.Bahçe'den teklif aldım" Left_bar_bleue100/80"F.Bahçe'den teklif aldım" Empty_bar_bleue  (100/80)

"F.Bahçe'den teklif aldım" Empty
MesajKonu: "F.Bahçe'den teklif aldım"   "F.Bahçe'den teklif aldım" Icon_minitimePaz Eyl. 16 2007, 19:18

"F.Bahçe'den teklif aldım" 4198_B_cisse006

Roberto Carlos gibi bir Dünya yıldızını Real Madrid gibi bir Dünya devinden kopartıp kadrosuna katan Fenerbahçe Yönetimi, Futbol Federasyonu’nun yabancı sınırlandırmasını kaldırmasını iple çekiyordu. Çünkü Aziz Yıldırım ve kurmaylarının listesinde daha bir çok süperstar vardı. Ancak Haluk Ulusoy ile yönetimi, son kararını ‘6+1’ olarak açıkladı ve böylece Sarı-Lacivertliler’in önemli planları büyük oranda sekteye uğradı. Bu süreçte kadrodaki yabancılardan birinin gönderilip yerine Adriano, Ronaldo, Carew, Zigiç ya da Koevermans gibi bir golcünün alınacağı da sık sık haberlerde yer aldı.

İstanbul’a yabancı değil
Ancak Fanatik, bu çok gizli görüşmelerin yapıldığı dönemin perde arkasını araladı ve ortaya, adı şu ana kadar hiç geçmeyen bir isim çıktı: Djibril Cisse... Fanatik Haber Müdürü Yardımcısı Kaan Bora, salı günü Beşiktaş ile oynayacakları Şampiyonlar Ligi maçı hazırlıklarını sürdüren Marsilya’nın yıldızıyla Fransa’da buluştu. Şimdi söz; futboluyla, imajıyla Dünya’nın en iyi forvetleri arasında gösterilen Cisse’de: “2005’te Liverpool formasıyla Milan’a karşı hayatımın en garip maçını oynadım. Şampiyonlar Ligi Finali nedeniyle İstanbul’daydık. O gece Türkler’in futbola olan ilgisi ve sevgisini gördüm.”
‘Şartlar oluşursa gelirim’
“Kesinlikle inanılmazlar. Sahadaki delice mücadeleye büyük renk kattılar. Kendi liglerinde de takımlarına ne kadar tutkulu olduklarını biliyorum. Türk Futbolu’nun da artık Avrupa’daki gibi bazı standartları aştığının farkındayım. Orada da büyük ligler seviyesinde futbol oynanıyor. Bir gün gerekli şartlar oluşursa Türkiye’de de forma giyerim. Aslına bakılırsa bu sezon öncesi böyle bir fırsat doğmuştu. Fenerbahçe’den çok cazip bir teklif almıştım. Uzun süre düşündüm. Bu arada Marsilya ile de görüştüm. Sonrasında duygularımı dinleyip son kararımı Marsilya lehinde verdim...”
mazlum
Özel Üye
Özel Üye
mazlum

Erkek
Hobi : Futbol Basketbol Pc oyunu
Meslek : ögrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
"F.Bahçe'den teklif aldım" Left_bar_bleue100/95"F.Bahçe'den teklif aldım" Empty_bar_bleue  (100/95)

"F.Bahçe'den teklif aldım" Empty
MesajKonu: Geri: "F.Bahçe'den teklif aldım"   "F.Bahçe'den teklif aldım" Icon_minitimePaz Eyl. 16 2007, 19:42

gelır belkı ocak ta ıyı olur barı su kezbana para vermekten kurtulur fener bosu bosuna
https://clubmax.all-up.com/

"F.Bahçe'den teklif aldım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lahm'a yeni teklif yok