Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

Baş ağrısıyla gelen ölüm

5 posters
YazarMesaj
Alone
BaşkanBaşkan
Alone

Erkek
Hobi : Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Baş ağrısıyla gelen ölüm Left_bar_bleue100/100Baş ağrısıyla gelen ölüm Empty_bar_bleue  (100/100)

Baş ağrısıyla gelen ölüm Empty
MesajKonu: Baş ağrısıyla gelen ölüm   Baş ağrısıyla gelen ölüm Icon_minitimePtsi Eyl. 03 2007, 14:09

Bursa’nın Orhangazi İlçesi’nde sürekli başının ağrıdığını söyleyen ilköğretim öğrencisi 12 yaşındaki Havvanur Çakır, dün fenalaştığı evinde öldü. Talihsiz öğrencinin cenazesi, otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Orhangazi İlçesi'nin Hürriyet Mahallesi’nde yaşayan Mülkiye ve Murat Çakır çiftinin 4 çocuğunun en küçüğü olan Havvanur, bir yıldır baş ağrısından yakınıyordu. Sorunun geçen eğitim yılında sınıf öğretmenine ve arkadaşlarına da anlatan Havvanur, doktorların verdiği ilaca rağmen ağrılarından kurtulamadı. İddiaya göre dün yine başı ağrıyan Havvanur, evde yanlız kaldığı sırada fenalaşıp yaşamını yitirdi. Talihsiz Havvanur’un cesedi, eve gelen kardeşi tarafından bulundu. Acı haberi duyunca sinir krizi geçiren Mülkiye ve Murat Çakır çiftini yakınları güçlükle sakinleştirdi. Havvanur'un cenaze,i cumhuriyet savcısının talimatıyla kesin ölüm nedenin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Kurtuluş İlköğretim Okulu 5'inci sınıf öğrencisi olan Havvanur Çakır’ın cenazesi, bugün Hürriyet Camii’nde öğlen kılınan cenaze namazının ardından ilçe mezarlığında gözyaşlarıyla toprağa verildi.
https://clubmax.all-up.com
Ciwan72
Süper Mod
Süper Mod
Ciwan72

Erkek
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Baş ağrısıyla gelen ölüm Left_bar_bleue100/80Baş ağrısıyla gelen ölüm Empty_bar_bleue  (100/80)

MesajKonu: Geri: Baş ağrısıyla gelen ölüm   Baş ağrısıyla gelen ölüm Icon_minitimePtsi Eyl. 03 2007, 19:44

çok üzüldüm :-( ailenin suçu gerçekten arkadaşlar inş. bu kardeşimiz gibi kimsenin kaderi böyle olmaz hayat çok garip işte...
bilal_fb
Özel Üye
Özel Üye
bilal_fb

Erkek
Hobi : spor muzık kıtap okumak
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Baş ağrısıyla gelen ölüm Left_bar_bleue100/85Baş ağrısıyla gelen ölüm Empty_bar_bleue  (100/85)

MesajKonu: Geri: Baş ağrısıyla gelen ölüm   Baş ağrısıyla gelen ölüm Icon_minitimePerş. Eyl. 06 2007, 09:25

çok üzüldüm
http://www.hebunhack.forumonline.biz
hebun_302
Co-Admin
Co-Admin
hebun_302

Erkek
Hobi : Güzel olan herşey
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Baş ağrısıyla gelen ölüm Left_bar_bleue100/100Baş ağrısıyla gelen ölüm Empty_bar_bleue  (100/100)
MesajKonu: Geri: Baş ağrısıyla gelen ölüm   Baş ağrısıyla gelen ölüm Icon_minitimeSalı Eyl. 11 2007, 15:42

çok üzüldüm ama ailede suç var bazen en küçük bişey sizi yok edebilir
LoVaBLe_BLueMooN
Süper üye
Süper üye
LoVaBLe_BLueMooN

Kadın
Hobi : birijik ashkommmm ve fenerbahjee
Meslek : Öğrenjiii

Özellikleriniz

MesajKonu: Geri: Baş ağrısıyla gelen ölüm   Baş ağrısıyla gelen ölüm Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12 2007, 13:52

Allah rahmet eylesin demekki zamanı buraya kdrmış Üzgün

Baş ağrısıyla gelen ölüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CEHENEMDEN GELEN SESLER