Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET

2 posters
YazarMesaj
fexw_07
Süper Mod
Süper Mod

Erkek
Hobi : futbol,müzik,uydu,PC
Meslek : Elektronik,Uydu & Ses Sitemi

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET Left_bar_bleue100/100OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET Empty_bar_bleue  (100/100)

OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET Empty
MesajKonu: OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET   OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET Icon_minitimeCuma Mayıs 23 2008, 09:25

OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET....
Hidayet ölünce cennetin kapisinda kuyruğa girer.

Hemen önünde bekleyen adam pederdir. Kapida bir melek beklemektedir.
Melek pedere sorar:

- Hiç günahin var mi peder ? Aziz melek ben rahiptim.
Tüm hayatım boyuncahep tanrima dua ettim. Karima ve çocuklarima sadik
kaldim. insanlara vehayvanlara hepyardim ettim ..

Melek :-Çok iyi, bunlari biliyorduk zaten. Al sana cennetin gümüs anahtari der.

Ve sonra Hidayet'e döner.

-Senin hiç günahin var mi?

Hidayet:- Ben de her zaman hayvanlara ve insanlara iyilik yapardım.

Tanriya dua etmedim açikçasi, inancım da zayifti ve bir günahim vardi.. Çok sertve hizli otobüs kullanirdim..

Melek Hidayet'e döner ve bunu da biliyoruz..Çok iyi al sana cennetin altin anahtari..

Peder bu olaya çok sinirlenir :

- Ben hayatimi tanriya adadim siz de gidip bu adami
cennette benden üstün tutuyorsunuz, haksizlik degil mi ?!!

Melek gülerek :

-'Oğlum sen vaaz verirken herkes uyuyordu ama Hidayet otobüs
kullanırken herkes dua ediyordu.

Skor farkli yani..'
fexw_07
Süper Mod
Süper Mod

Erkek

Özellikleriniz
OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET Left_bar_bleue100/100OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET   OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET Icon_minitimeCuma Mayıs 23 2008, 09:27

Arkadaşlar bu farklı bı fıkraa yenı konu açmıyım dıye yaptım

Polis sormuş: -Ehliyet ruhsat lutfen...!
-Tabi buyrun demis, sofor ve vermis.

Polis bakmis bi problem yok.

-Pekii demis polis, cevre vergisi pulu?

-Burada,buyrun, demis adam.

-Ilk yardim cantaniz var mi? demis polis.

-Tabii deyip bagaji acmis adam.

Polis bakmis icinde eksik yok.

-Yangin sondurucu?

-Burada buyrun.

-Zincir?

-Derhal cikarayim buyrun.

Polis daha sonra tekrar sormus:

-Mezdeke kaseti var mi?

Sofor cok sasirmis.

-Evet var buyrun demis.

Polis: Tamam siz onu takin teybe ve sesini acin demis ve baslamis polis oynamaya.

Soforun saskinligi daha da artmis ve dayanamamis sormus.

-Hayrola memur bey?

Polis cevap vermis:

-Ee essek degilsin artik takarsin bi 20 )milyon...
fexw_07
Süper Mod
Süper Mod

Erkek

Özellikleriniz

MesajKonu: Geri: OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET   OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET Icon_minitimeCuma Mayıs 23 2008, 09:30

Bunda farkılı bı fıkra Çok Mutlu

bırgun bır koye hoca aranıyormus fakat bırturlu bulunamıyormus,cunku ımamalar durmuyormus kacıyormus kırsal bolge oldugundan.koyun muhtarıda ıstanbuldan ahmet duye bır arkadasını cagırır ahmet gel la bızım koye ımam ol,ben bılmem dua falan desede kabul eder adancagız.cunku her ay maas yerıne bır danayı koyluler aralarında camının ımamına verırlermıs.gunler gectıkce cemaat bır turlu bır arada namaz kılamaz.imam camıye rezıl olmamak ıcın gelmezmıs,neyse koyluler muftuyu bır cuma cagırırlar.cuma vaktı gelmıs muftu yanına sahte ımamı almıs,hadı hocam basla aaaa olurmu muftu bey sız varken.ya muftu aylıgım bır dana yılda yapar 12 dana gelsen kıldır bu cumayı 6 sı sna 6 sı bana. Çok Mutlu:D:D:D:D:D:D:D
fexw_07
Süper Mod
Süper Mod

Erkek

Özellikleriniz

MesajKonu: Geri: OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET   OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET Icon_minitimeCuma Mayıs 23 2008, 09:35

Torunun Ödesin
Adamın biri,bir lokanta camında bir ibare görmüş: 'Yemeği sen ye,hesabını torunun ödesin.' Sevinçle lokantaya dalan adam,canının çektiği bütün yemekleri bir bir ısmarlamış.Tıka basa doyduktan sonra,kalkmış,lokantadan çıkmaya yeltenmiş.Kapı ağzında,kendisine uzatılan hesaba şaşırarak bakmış.Sormuş: 'Hani hesabı torunum ödeyecekti? ' Garson gülmüş: 'Bu dedenizin hesabı.'

Hemen Soyun
Otobüs durağında adam doktoru yakalamış ve:
-Doktor bey çok hastayım deyince
Doktor da-Hemen soyun demiş
Hasta -Buradamı doktor bey
-Eeeee demiş doktor sen de adam gibi muayeneme gelde hastalığını orada söyle

Fırıncılar Ne için Çalışırlar
Çocuk babasına sordu.
-Babacığım insanlar niçin bu kadar çok çalışıyorlar?
-Ekmek parası yüzünden evladım.
Peki öyleyse fırıncılar niçin çalışıyorlar

Harika Bir E-mail
Microsoft'un temizlikcisi > >Bir issiz Microsoft'un temizlikçi için verdigi is ilanina basvurur. Personel sefi kisa bir is görüsmesini takiben ve test (yer temizletme) yaptiktan sonra sunu söyler: > >"-Ise kabul edildin,bana email adresini ver , sana baslama tarihini ve getirecegin evraklari bildirecegim" Adam boynu bükük bir sekilde bilgisayarinin ve tabii >ki emailinin olmadigini söyler. Personel ?efi bu durumda, ya?ayan birisi olarak dü?ünülemeyece?ini ve yasamayan birisini de ise alamayacagini yüzüne vurur. >Adam ne yapacagini bilmez ve kirgin bir sekilde ve cebinde sadece 10$ ile disari çikar. Sebze Haline gidip 10 kg domates almaya karar verir, kapi kapi dolasarak domatesleri satar ve sermayesini iki katina çikarir.Bu isi üç kere daha yapar ve sermayesini 160 $'a yükseltir.Artik bu sekilde yasamini devam ettirebilecegine kanaat getirir. Her sabah evinden biraz daha erken çikar ve daha geç döner.. Hergün parasini katlamakla mesguldür artik. Kisa bir zaman sonra bir el arabasi satin alir, daha sonra bunu bir kamyonla degistirir.Bir süre sonra bir sevkiyat filosunun sahibidir artik. 5 yil sonra adam ABD'nin en büyük gida distribütörü olmustur. Artik ailesini gelecegini düsünür ve bir hayat sigortasina basvurur. Görüsmenin sonunda sigortaci teklifini göndermek üzere email adresini ister. Adam email >adresinin olmadigini söyleyince sigortaci söyle der: > >"-Çok tuhaf, bir emailiniz olmadan böyle bir imparatorluk kurmu?sunuz,hele bir de emailiniz olsaydy ne olurdunuz kim bilir.." > >Adam dü?ünür ve ?öyle cevap verir : > >"- Microsoft'da temizlikçi olurdum" > >Kissadan hisse no.1: Internet yasam için bir çözüm degildir. > >Kissadan hisse no.2: Eger emailin yoksa ve çok çalisirsan $ milyoneri olabilirsin. > >Kissadan hisse no.3: Bu mesaji email ile aldy?yna göre,temizlikçi olma olasiligin $ milyoneri olmana göre daha yüksek. > >Not: Bu emaile cevap vermeyin, ben gidiyorum.................domates satmaya.....

Karısının bir dediğini iki etmemiş
Yeni mahallesinde kahvede sohbet eden adama arkadaşları: ''Senin aile yaşantına hayranız, eşin ve çocuklarınla çok mutlu bir yaşantın var. Karının bir dediğini iki etmiyorsun.

Bu mutluluğunun sırrını bize de anlat yoksa pısırık olduğunu düşüneceğiz.'' derler.

''Kısaca anlatayım ...'' der adam. ''Düğünümüz bittikten sonra karım kendi atına, ben de kendi atıma bindik evimize doğru gidiyoruz. Benim bindiğim atın ayağı takıldı ve sendeledi. Karım eğildi ve benim atıma 'Bir' dedi. Biraz daha ilerledik ve benim atımın ayağı tekrar takılıp tökezlediği zaman eşim tekrar eğilip atıma 'İki' dedi. Az sonra atım tekrar aynı şekilde tökezleyince eşim atından indi ve at'a 'Üç' dedi ve çeyizinden tabancasını çıkartıp atımı alnından vurdu.

Ben şok olmuştum ... Eşime bir hışımla çıkıştım ''Yazık değil mi ata, neden vurdun kadın, manyak mısın sen?'' diye bağırdım ... Karım arkasını döndü ve bana 'Bir' dedi. Ve o günden sonra karımın bir dediğini iki etmedim
junior_ali
Moderatör
Moderatör
junior_ali

Erkek
Hobi : Futbol,Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz

MesajKonu: Geri: OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET   OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET Icon_minitimeCuma Mayıs 23 2008, 19:04

Hahahaha Hahahaha Hahahaha hebsi çok güzel eline sağlık

OTOBÜS SÖFÖRÜ HIDAYET
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-