Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

Bayanlar teknik direktör olursa

4 posters
YazarMesaj
fexw_07
Süper Mod
Süper Mod

Erkek
Hobi : futbol,müzik,uydu,PC
Meslek : Elektronik,Uydu & Ses Sitemi

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Bayanlar teknik direktör olursa Left_bar_bleue100/100Bayanlar teknik direktör olursa Empty_bar_bleue  (100/100)

Bayanlar teknik direktör olursa Empty
MesajKonu: Bayanlar teknik direktör olursa   Bayanlar teknik direktör olursa Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17 2008, 13:41

* Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol!

* Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana...

* Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim; şöyle seksenlerin modası puanlı bir şeyler diktireceğiz topçulara. Hem o renkler de ne öyle? Çok iç karartıcı canım. Yok mu şöyle lila ile şeker pembesi falan? Ay, ne de güzel olur!

* Her takım maç kaybedebilir! Siz niçin ağlıyorsunuz Nalan hocam? Maça ağlayan kim ayol? Geçen hafta aldığım kolyemi düşürmüşüm statta. Ona ağlıyorum ben...

* Takımda bir uğursuzluk var. Geçen ay kahve falında görmüştüm aslında bunu. Artık kurşun mu döktürürüz bilemiyorum ama kesin göze geldik, kesin.

* Ay hakem bey; tamam maç berabere bitti ama uzatmalara götürmeseniz olmaz mı? Akşama Nalan'lar gelecek de eve gidip portakallı kek yapmam lazım.

* Aloo... Başkanım, çarşıda bayram ucuzluğu varmış da, bu sabahki idmanı iptal etsek…

* Ne demek paramız yetmiyor? O oyuncuyu mutlaka almamız lazım. Kredi kartına 12 taksit yapmazlar mı? Yanında da sağ bek İhsan'ı alın; kadroda çeşit olsun.

* Aloo! Başkanım yine ben... Yarınki maçımızı TV veriyor değil mi? Ona göre saçlarımı yaptıracağım da; Türkiye'ye rezil olmayalım sonra! Bir de saçımı sarıya boyatsam bizim formayla uyumlu olur mu dersiniz?

* Ay hakem bey, görmüyor musunuz ne biçim girdi çocuğa? Seni annene şikayet edeyim de gör! Kalk yavrucuğum sen de; ayol nerde kaldı bu sağlıkçılar?

* Ama sayın başkanım, liseden arkadaşım Perihan'ı tribünde görünce dayanamadım işte!.. Tamam, maçla hiç ilgilenmemiş olabilirim ama bizim sınıftaki Serpil de eşinden boşanmış biliyor muydun?

* Şu tesislerin perdelerini değiştirelim artık. Şöyle stor perdelerden alsak diyorum...
fexw_07
Süper Mod
Süper Mod

Erkek
Hobi : futbol,müzik,uydu,PC
Meslek : Elektronik,Uydu & Ses Sitemi

Özellikleriniz
Bayanlar teknik direktör olursa Left_bar_bleue100/100Bayanlar teknik direktör olursa Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Bayanlar teknik direktör olursa   Bayanlar teknik direktör olursa Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17 2008, 13:42

Şu tesislerin perdelerini değiştirelim artık. Şöyle stor perdelerden alsak diyorum...

iremsen den ii teknikdirektör olu haa Çok Mutlu:D
bilal_fb
Özel Üye
Özel Üye
bilal_fb

Erkek
Hobi : spor muzık kıtap okumak
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Bayanlar teknik direktör olursa Left_bar_bleue100/85Bayanlar teknik direktör olursa Empty_bar_bleue  (100/85)

MesajKonu: Geri: Bayanlar teknik direktör olursa   Bayanlar teknik direktör olursa Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17 2008, 15:27

iremden teknik direktör olursa o takımdan hayır gelmez
http://www.hebunhack.forumonline.biz
junior_ali
Moderatör
Moderatör
junior_ali

Erkek
Hobi : Futbol,Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz

MesajKonu: Geri: Bayanlar teknik direktör olursa   Bayanlar teknik direktör olursa Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17 2008, 17:48

çok doğru bilal
irOo_05
BaşkanBaşkan
irOo_05

Kadın
Hobi : gitar çalmak,rock müzik dinlemek
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz

MesajKonu: Geri: Bayanlar teknik direktör olursa   Bayanlar teknik direktör olursa Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17 2008, 21:30

daha önce verildi kilit (ayrıca benden iyi bir teknik direktör olur siz merak etmeyin)

Bayanlar teknik direktör olursa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-