Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

Öss Beni Öpsene

2 posters
YazarMesaj
irOo_05
BaşkanBaşkan
irOo_05

Kadın
Hobi : gitar çalmak,rock müzik dinlemek
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Öss Beni Öpsene Left_bar_bleue100/100Öss Beni Öpsene Empty_bar_bleue  (100/100)

Öss Beni Öpsene Empty
MesajKonu: Öss Beni Öpsene   Öss Beni Öpsene Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 20:23

Öss Beni Öpsene 978-9944-204-07-1

"Bu kitabı sakın kaçırmayın, son dönemde okuduğum en eğlenceli kitap. Bu kitabı neden daha önce görmedim ki?"Hıncal Uluç - Sabah Gazetesi 30 Şubat 2012"Kitaba ulaşmam biraz zor oldu. Çünkü adeta yok satıyor. Şimdi bir kısmını okudum ve bayıldım. Bayılmasam hepsini biterebilirdim.Selahattin Duman - Sabah Gazetesi 1 29 Mart 2010ÖSS'ye hazırlanmanın en eğlenceli yolu, "ÖSS BENİ ÖPSENE".

Türkiye'deki öğrenciler bu kitaba bayılıyor.Washington Post 26 Ocak 2008"Çok etkileyici ve eğlenceli bir kitap, okuduktan sonra hayata bakış açım değişti, inanın insanın ÖSS'ye bir daha giresi geliyor. Suat Bey, kalemine sağlık."Ertuğrul Özkök - Hürriyet Gazetesi 1 Nisan 2015Suat Bey, kitabı bana göndermeseydin vallahi bir daha seninle konuşmaz küserdim. Kitap çok güzel, ellerine sağlık. Unutmadan eşarbını yan bağlama ha!Latif Doğan 26 Haziran 2017Oldukça yaratıcı bir zekanın ürünü. İnsan gülmekten kitabı okuyamıyor. Gözlerimden yaş geldi. Kitap için ne desem boş. Mutlaka okuyun.Ali Kırca - ATV Ana Haber 15 Kasım 2056Kitap çok güzel. Aldım okudum. Bana çok şey kattı. Herkese tavsiye ederim. Özellikle ÖSS'ye hazırlanan tüm arkadaşlar mutlaka okusun. Buradan beni seven herkese selam ediyorum. Münih'te oturan Sultan yengeme, Şarkışla'da vatani görevini yapmakta olan ağabeyim Tayfun'aselam ederim. Kitabın ulaştığı yerlerde oturan tüm Müslümcü arkadaşlara özel selam. Bana bu fırsatı veren Suat Bey'e teşekkürler. Kitabı mutlaka okuyun.ÖSS'ye hazırlanan bir öğrenci 15 Nisan 2007

eğer kişisel gelişim kitapları okumaktan hoşlanıyorsanız bunu mutlaka okumanızı tavsiye ederim:D
Alone
BaşkanBaşkan
Alone

Erkek
Hobi : Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz

Öss Beni Öpsene Empty
MesajKonu: Geri: Öss Beni Öpsene   Öss Beni Öpsene Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 21:19

hiç okumadım:D kitapı bulursam okuuurum
https://clubmax.all-up.com
irOo_05
BaşkanBaşkan
irOo_05

Kadın
Hobi : gitar çalmak,rock müzik dinlemek
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz

Öss Beni Öpsene Empty
MesajKonu: Geri: Öss Beni Öpsene   Öss Beni Öpsene Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 22:26

oku valla mazlum çok güzel bi kitap çünkü

Öss Beni Öpsene
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beni de kabul eder misiniz ??????