Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

6300 klasör şifreleme

2 posters
YazarMesaj
Alone
BaşkanBaşkan
Alone

Erkek
Hobi : Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
6300 klasör şifreleme Left_bar_bleue100/1006300 klasör şifreleme Empty_bar_bleue  (100/100)

6300 klasör şifreleme Empty
MesajKonu: 6300 klasör şifreleme   6300 klasör şifreleme Icon_minitimeSalı Nis. 22 2008, 15:35

6300 klasör şifreleme
resimlerinizi başkasının görmesini istemiyorsanız:
1)ek özelliklerde dosya sistemine girin orda neyi gizlemek istiyorsanız taşıyın
mesela phono pilot klasörünün içine istediğiniz gibi boş klasör atın içine koyun bulması çok zor olur telefonu bilmeyen birisinin
2)ilk önce hangisini açmamasını istiyorsanız örneğin resimlerime kimse dokunmasın ve bakmasınlar diyorsanız ilk önce resminizi seçin seçeneklerden adı değiştir yazan yere gelin orda mesela resim.jpg gibi yazan yazılar var sizin yapmanız gereken şey jpg yi silin veya g yi silin veya j yi silin ama ne olursa olsun .jpg yazmıyacak şekilde olmayacak. örneğin resim.j veya resim.jp veya resimjpg veya resim.pg gibi bunları böyle yaparsanız klasörünüz şifrelenmiş gibi olacaktır Biliyorum diyorsanız bişey demiyorum ama bilmiyenler için yazıyorum
diğer dosya uzantılarıda aynı şekilde saklayabilirsiniz
https://clubmax.all-up.com
fexw_07
Süper Mod
Süper Mod

Erkek
Hobi : futbol,müzik,uydu,PC
Meslek : Elektronik,Uydu & Ses Sitemi

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
6300 klasör şifreleme Left_bar_bleue100/1006300 klasör şifreleme Empty_bar_bleue  (100/100)

6300 klasör şifreleme Empty
MesajKonu: Geri: 6300 klasör şifreleme   6300 klasör şifreleme Icon_minitimeSalı Nis. 22 2008, 15:59

emeğine sağlık dostum

6300 klasör şifreleme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-