Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım

4 posters
YazarMesaj
Alone
BaşkanBaşkan
Alone

Erkek
Hobi : Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım Left_bar_bleue100/100Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım Empty_bar_bleue  (100/100)

Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım Empty
MesajKonu: Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım   Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım Icon_minitimeC.tesi Ara. 15 2007, 13:40

..::SirTlan::..

Burda herşey bıraktığın gibi özledim seni sen gittin gideli dostum artık bende yalnızım sen dört duvara ben kaderime yanarım ağlarım evet her gece ağlarım aydınlığa kavuşup ben gün sayarım ailense iyi hepsi yuvasında bıraktığın bebek artık dört yaşında ona bakaraktan seni hatırlarım gözlerin kalbimde yanan dağlarım hasretin herkesin gönlüne vurdu sevdigin ise uyku uyumaz oldu gözde yaş dolu yas tutmakta sabredip bagrina tas basmakta anlami kalmadi sensiz buralarin yillarin verdigi sonsuz acilarin sonu gelmeyen bu yollarin anlamsizligina yanmaktayim dost basini dik tut yilma ger gogsünü bu en zor zamanina yaklasmadan son satirlarima ziyaret günü ordayim ayni masada selami var herkesin unutmadan tanri ve kalbim seninle durmadan

[Nakarat]

Aglarim her gece yanarim aglarim gizlice [x2]

..::BekTas::..

BEktaS SiRtLAn selam ve merhaba mektubunuzu aldim iste bu yeter bana gençler vallahi agladim sevinçten bi mektup oynatti daglari yerinden öpüyorum sizin gözlerinizi görüsmeyeli cok özledim sizi zaman geçmiyor dört duvar arasi sevgiye mahrum ben iste buna yanarim düstüm buraya o kalin kafamla sabredin çikicam yakin zamanda yollar uzun görünüyor seneler uzak ama kavusucaz elbet gelecek subat a yeterki ümitler kesilmesin birgün müzik işlerinizde yürür kesin güzele baglanir hersey günü gelir anama söyleyin hüzünlenip üzülmesin pederi yormayin o zaten sinir küpü herseye gücenmektir onun isi gücü ve benim ufakliga sahip olun o benim herseyim o benim varim yogum o sizlere emanet bunu unutmayin siz ikinizsiniz benim umutlarim sizi gözlüyor her an gözlerim beni soranlara selam söyleyin

[Nakarat]
Aglarim her gece yanarim aglarim gizlice [x2]
https://clubmax.all-up.com
mazlum
Özel Üye
Özel Üye
mazlum

Erkek
Hobi : Futbol Basketbol Pc oyunu
Meslek : ögrenci

Özellikleriniz
Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım Left_bar_bleue100/95Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım Empty_bar_bleue  (100/95)

MesajKonu: Geri: Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım   Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 15:03

paylasımın ıcın saol
https://clubmax.all-up.com/
Cobra
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Cobra

Erkek
Hobi : Rap Söylemek,Bütün Yörelerin Oyunlarını Ögrenmek
Meslek : Danscı (Yöresel)

Özellikleriniz
Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım Left_bar_bleue100/50Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım Empty_bar_bleue  (100/50)

MesajKonu: Geri: Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım   Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım Icon_minitimeSalı Ocak 01 2008, 14:00

mazlum demiş ki:
paylasımın ıcın saol
http://clubmax.al-up.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım   Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım Icon_minitimePaz Ocak 06 2008, 12:10

paylaşım için saol
bilal_fb
Özel Üye
Özel Üye
bilal_fb

Erkek
Hobi : spor muzık kıtap okumak
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım Left_bar_bleue100/85Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım Empty_bar_bleue  (100/85)

MesajKonu: Geri: Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım   Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım Icon_minitimeC.tesi Ocak 19 2008, 10:02

paylaşım için saol
http://www.hebunhack.forumonline.biz

Bektaş feat. Sırtlan - Ağlarım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sagopa feat rudi_can
» Ceza FeaT Sagopa KajmeR - Neyim Var Ki ?