Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

wc

2 posters
YazarMesaj
sevdaçiçeği
Süper Mod
Süper Mod
sevdaçiçeği

Kadın
Hobi : barışı dinlemek barış akarsuyu çok seviyorum
Meslek : meslegim belli degil

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
wc Left_bar_bleue100/90wc Empty_bar_bleue  (100/90)

wc Empty
MesajKonu: wc   wc Icon_minitimePerş. Ara. 13 2007, 00:03

WCnin başka anlamı
Bir ingiliz ailesi yaz tatillerini geçirmek üzere Almanya'ya gitmişti. Bir gezinti sırasında çok güzel bir kır evinde kaldılar. Gelecek tatillerini böyle bir evde geçirmek istediler. Evin bir papaza ait oldugunu ögrendiler ve içini de gördükten sonra hemen gelecek tatil için anlaşma imzaladılar. ingiltere'ye döndükten sonra birden evin hanımı, ziyaretler sırasında WC'ye rastlamadıklarını hatırladı. Merakını yenmek için papaza bir mektup yazdı:

"Sayın Bayım, ben sizin kır evinizi kiralayan bayanım. WC'nin nerede bulunduğunu acaba bana yazabilir misiniz? Saygılarımla."

Mektubu alan papaz, WC'nin ne anlama geldiğini anlayamamış, Almanya'daki Anglican Kilisesinin "White Chapel" sözcüğünün baş harfleri olduğunu sanmıştı. Ayrıntılı bir mektupla yanıt verdi:

"Sayın Bayan;
Başvurunuzun yüce bir duyguyla ilgili olmasından dolayı memnunluk duydum. ilgilendiğiniz yerin evden 12 km. uzaklığında bulunduğunu bildirmeyi şeref sayıyorum. Oraya sık sık giden birisi olarak bunun biraz zorluk yaratacağını bildirmek istiyorum. sık sık gitme durumunda, isteyenler yemeğini de beraberinde götürebilirler. Oraya bisikletle, araba ile, ya da yürüyerek gidilebilir.

Ancak oturacak bir yer bulabilmek ve başkalarını rahatsız etmemek için biraz erken gitmekte yarar vardır. Söz konusu yerde soğuk hava düzeni bulunmakta ve çok hoş bir etki yapmaktadır. Çocuklar büyüklerinin yanında oturmakta ve hazır bulunan herkes birlikte şarkı söylemektedir. Girişte size bir kağıt parçası veriyoruz. Geç kalanlar yanındakinin kağıdını kullanabilirler.

Aynı kağıdın birkaç kez kullanılmasına olanak vermek için çıkışta herkes kullandığı kağıdı iade eder. Faaliyetlerin ürünleri yoksullara dağıtılmak üzere toplanmaktadır. Öte yandan yapılanların dışarıdan da duyulabilmesi için içeride gelismiş bir hoparlör sistemi bulunmaktadır.

Müdavimlerin çeşitli pozisyonlarda dışarıdan da izlenebilmelerini sağlamak amacıyla özel cam bölmeler vardır. Verdiğim bilgilerin açık ve yeterli olduğu düşüncesi ve bu kadar önem verdiğiniz yerde sık sık buluşabilmek umuduyla en içten saygılarımı sunarım
junior_ali
Moderatör
Moderatör
junior_ali

Erkek
Hobi : Futbol,Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
wc Left_bar_bleue100/100wc Empty_bar_bleue  (100/100)

wc Empty
MesajKonu: Geri: wc   wc Icon_minitimePaz Ocak 20 2008, 18:59

paylaşım için saol

wc
1 sayfadaki 1 sayfası