Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar

3 posters
YazarMesaj
LoVaBLe_BLueMooN
Süper üye
Süper üye
LoVaBLe_BLueMooN

Kadın
Hobi : birijik ashkommmm ve fenerbahjee
Meslek : Öğrenjiii

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar Left_bar_bleue100/100Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar Empty_bar_bleue  (100/100)

Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar Empty
MesajKonu: Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar   Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar Icon_minitimeSalı Ara. 04 2007, 18:03

şimdi sen olacaktın yanımda şimdi sen olacaktın kollarımda simdi sen duracaktın karsımda carpacaktı yüreğim baş ucumda bakacaktım gözlerine dalacaktım rüyalara yatacakdım dizlerine dalacaktım rüyalara aramizda sira dağlar aramizda denizler her günüm bir cennehnem yüreğimde dertlerle taşımıyor dizlerim beni ah beni bu acılar bu gözyaslar ne zaman diner aramizda sira dağlar aramizda denizler her günüm bir cehennem yüreğimde derlerle tasımıyor dizlerim beni ah beni bu acılar bu göz yasları ne zaman diner hüzün dolu sarkılar dökülür dilimden yokluğun sarsar beni taa derinden hüzün dolu sarkılar dökülür dilimden yokluğun sarsar beni taa derinden vurulurum bin kere can evimden yüreğimden şimdi kim tutacak ellerimden ellerimden aramizda sira dağlar aramizda denizler her günüm bir cehennem yüreğimde dertlerle tasımıyor dizlerim beni ah beni bu acılar göz yasları bu göz yasları ne zaman diner aramizda sıra dağlar aaramızda denizler her günüm bir cehennem yüreğimde dertlerle taşımıyor dizlerim beni ah beni bu acılar göz yasları ne zaman diner

Saygılar...
https://clubmax.all-up.com
mazlum
Özel Üye
Özel Üye
mazlum

Erkek
Hobi : Futbol Basketbol Pc oyunu
Meslek : ögrenci

Özellikleriniz
Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar Left_bar_bleue100/95Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar Empty_bar_bleue  (100/95)

MesajKonu: Geri: Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar   Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar Icon_minitimeÇarş. Ara. 12 2007, 19:14

saol
https://clubmax.all-up.com/
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar   Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar Icon_minitimePaz Ocak 06 2008, 12:12

paylaşım için saol
bilal_fb
Özel Üye
Özel Üye
bilal_fb

Erkek
Hobi : spor muzık kıtap okumak
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar Left_bar_bleue100/85Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar Empty_bar_bleue  (100/85)

MesajKonu: Geri: Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar   Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar Icon_minitimeC.tesi Ocak 19 2008, 10:04

paylaşım için saol
http://www.hebunhack.forumonline.biz

Selahattin Özdemir-Aramızda Sıra Dağlar
1 sayfadaki 1 sayfası