Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

hakem golümüzü yedi

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

hakem golümüzü yedi Empty
MesajKonu: hakem golümüzü yedi   hakem golümüzü yedi Icon_minitimePerş. Kas. 01 2007, 18:41

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Gaziantepspor ile 0-0 berabere kaldıkların Fortis Türkiye Kupası maçında, son dakikada Vederson'un attığı golün verilmediğini ileri sürdü.
Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Gaziantepspor ile 0-0 berabere kaldıkların Fortis Türkiye Kupası maçında, son dakikada Vederson’un attığı golün verilmediğini ileri sürdü.Zico, maçtan sonra yaptığı basın toplantısında, oyuncularının, topu ayaklarından hızlı çıkardığı ve atağın yönünü değiştirdiği zamanlarda maç içinde etkili olduklarını belirterek, "Onun haricinde maç kısır geçti. Rakibimizin pozisyonu yoktu, bizim de çok az pozisyonumuz vardı.İlk yarıda İlhan ile yakaladığımız net bir pozisyon ve maçın sonlarında da Vederson’un şutu vardı" dedi.Vederson’un şutunda önce üst direğe sonra yere çarparak dışarı çıkan topun çizgiyi geçtiğini iddia eden Zico, "Ben henüz görmedim, ama görenler, Vederson’un şutunda gol olduğunu söylüyorlar. Gördükleri pozisyonlarda ofsaytlar çalınıyor, fauller veriliyor, fakat sonuç üzerine bu kadar etki eden bir pozisyonda yardımcı hakem yerini alamadığı için golümüz yenmiş durumda. Rakip kalecinin de o şuttan sonra verdiği reaksiyon, benim kafamda gol olduğu düşüncesini uyandırdı" diye konuştu.Fenerbahçe, yarın akşam basına kapalı yapacağı antrenmanla, Turkcell Süper Lig’de Beşiktaş ile hafta sonunda yapacağı derbi maçın hazırlıklarına başlayacak
mazlum
Özel Üye
Özel Üye
mazlum

Erkek
Hobi : Futbol Basketbol Pc oyunu
Meslek : ögrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
hakem golümüzü yedi Left_bar_bleue100/95hakem golümüzü yedi Empty_bar_bleue  (100/95)

MesajKonu: Geri: hakem golümüzü yedi   hakem golümüzü yedi Icon_minitimePerş. Kas. 01 2007, 20:38

ben macta gol gormedım bu teknık direktörün gözü bozuk dırekden dondu o top
https://clubmax.all-up.com/
bilal_fb
Özel Üye
Özel Üye
bilal_fb

Erkek
Hobi : spor muzık kıtap okumak
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
hakem golümüzü yedi Left_bar_bleue100/85hakem golümüzü yedi Empty_bar_bleue  (100/85)

MesajKonu: Geri: hakem golümüzü yedi   hakem golümüzü yedi Icon_minitimePaz Kas. 04 2007, 19:57

burası türkiye böyle şeyler herzaman olur
http://www.hebunhack.forumonline.biz
junior_ali
Moderatör
Moderatör
junior_ali

Erkek
Hobi : Futbol,Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
hakem golümüzü yedi Left_bar_bleue100/100hakem golümüzü yedi Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: hakem golümüzü yedi   hakem golümüzü yedi Icon_minitimeSalı Şub. 26 2008, 18:46

sana katılıyorum mazlum para vermişlerdir hakeme

hakem golümüzü yedi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fener yine cepten yedi