Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

1. Bölüm Özeti =)

2 posters
YazarMesaj
sevdaçiçeği
Süper Mod
Süper Mod
sevdaçiçeği

Kadın
Hobi : barışı dinlemek barış akarsuyu çok seviyorum
Meslek : meslegim belli degil

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
1. Bölüm Özeti =) Left_bar_bleue100/901. Bölüm Özeti =) Empty_bar_bleue  (100/90)

1. Bölüm Özeti =) Empty
MesajKonu: 1. Bölüm Özeti =)   1. Bölüm Özeti =) Icon_minitimeC.tesi Ekim 27 2007, 22:23

Polat Alemdar, kendisinden yardım isteyen bir annenin gözyaşlarına kayıtsız kalamaz. Bir evladı askerde şehit olan, diğerini dağda teröristler arasında yitiren annenin hikayesi, 30 yıllık bir yangının hikayesidir. Ömer Baba’nın da deyişiyle, her yangında olduğu gibi bu terör yangınında da bir tek analar çocuklarının derdine düşmüştür. Bu yangın elbet bir gün sönecektir. Hiçbir şeyle değilse, anaların gözünden akan yaşla sönecektir. Vadi; teröre karşı kayıtsız olanlar ve terörden beslenenlerle, “Terörle yaşamak istemiyorum” diye haykıranlar arasında kıyasıya bir mücadeleye gebedir… Polat Alemdar ve arkadaşları, yine kendilerini, bu karanlık ve puslu vadinin ortasında bulur. Artık Vadi; teröre yüksek sesle “hayır” diyenlerin buluşacağı bir yerdir…

mazlum
Özel Üye
Özel Üye
mazlum

Erkek
Hobi : Futbol Basketbol Pc oyunu
Meslek : ögrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
1. Bölüm Özeti =) Left_bar_bleue100/951. Bölüm Özeti =) Empty_bar_bleue  (100/95)

1. Bölüm Özeti =) Empty
MesajKonu: Geri: 1. Bölüm Özeti =)   1. Bölüm Özeti =) Icon_minitimePtsi Ekim 29 2007, 11:32

yazdıgın ıcın elıne saglık
https://clubmax.all-up.com/

1. Bölüm Özeti =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-