Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf

2 posters
YazarMesaj
Alone
BaşkanBaşkan
Alone

Erkek
Hobi : Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf Left_bar_bleue100/100Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf Empty_bar_bleue  (100/100)

Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf Empty
MesajKonu: Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf   Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf Icon_minitimeC.tesi Ekim 27 2007, 20:54

Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf 656-20041118-24
70 YILDIR BEŞİ BİR YERDE!
Kastamonu'nun Tosya İlçesi'ne bağlı Ortalıca Beldesi'nde yaşayan Mehmet Sever (70), Ahmet Taşçı (72), Hüseyin Everek (75), Ali Ekinci (75) ve Mehmet Demirci (71) yıllardır sepetli motosiklet ile beldeye gidip geliyorlar. Mehmet Sever'in kullandığı motosiklete binen 'ihtiyar delikanlılar' bugüne kadar hiç kaza yapmamışlar. Sever 'Bizi görenler şaşırıyor. 50 yıldır birbirimizi hiç üzmedik' diyor

Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf 656-20041118-23
'BARKOD ÖNDER!'
Van'da Önder Kolyiğit adlı genç, kasiyer olabilmek için patronunun isteği üzerine 1500 çeşit ürünün fiyatını ezberledi! Kolyiğit, 'Patron bana marketteki ürünlerin fiyatını ezberlersen barkod makinesi almak yerine seni işe alırım dedi. Ben de kısa sürede fiyatları ezberledim' dedi benim hemşo yaaa ezberler tabi Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf Smile

Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf 656-20041118-20
RAKİPLERİNİ KIZDIRDILAR
Zonguldak Ereğli... Alyazmalıspor ve Bindallıspor takımları arasında oynanan karşılaşma büyük çekişmeye sahne olurken Burdur'daki Şalvarsporlu oyuncuları kızdırdı...

Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf 656-20041118-19
'GERÇEK BİZİZ'
Burdur'a bağlı Güneyyayla Köyü'nde şalvar ve başörtüleriyle futbol oynayan genç kızlardan oluşan Şalvarspor, Zonguldak'taki rakiplerini taklit yapmakla suçladı. Takım oyuncularından Neslihan Tokat, 'Benzer isimle ortaya çıkıp reklam yapıyorlar' diye konuştu. Köy muhtarı Vedat Tokat ise Şalvarspor'un yenilendiğini söyledi

Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf 656-20041118-17
BAŞKANIN SABRI TAŞINCA...
Mersin'in Erdemli İlçesi'ne bağlı Limonlu Beldesi Belediye Başkanı, halkın eski yönetimin borcunu sormasından öylesine bıkmış ki, sonunda bu afişi asarak huzura kavuşmuş alın buda mersin erdemli belediyesi Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf Smile
https://clubmax.all-up.com
sevdaçiçeği
Süper Mod
Süper Mod
sevdaçiçeği

Kadın
Hobi : barışı dinlemek barış akarsuyu çok seviyorum
Meslek : meslegim belli degil

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf Left_bar_bleue100/90Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf Empty_bar_bleue  (100/90)

Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf Empty
MesajKonu: Geri: Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf   Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf Icon_minitimeC.tesi Ekim 27 2007, 21:08

vay be bu kadar geliştik demek bayanlara bak be Çok Mutlu

Yurdum Insani Serisi Sürüyor... şaka Gibi Hab Er Ve Fotoğraf
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yurdum Insani
» next 5518 inf serisi tamir dumpu