Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

''Sadece Portekiz''

2 posters
YazarMesaj
Ciwan72
Süper Mod
Süper Mod
Ciwan72

Erkek
Meslek : öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
''Sadece Portekiz'' Left_bar_bleue100/80''Sadece Portekiz'' Empty_bar_bleue  (100/80)

''Sadece Portekiz'' Empty
MesajKonu: ''Sadece Portekiz''   ''Sadece Portekiz'' Icon_minitimePaz Ekim 21 2007, 22:02

''Sadece Portekiz'' 6702_B_mourinho085

Jose Mourinho, geçtiğimiz günlerde İngiliz basınında çıkan ''Mourinho İngiltere Milli Takımı'nın başına geçecek'' şeklindeki haberleri yalanladı.

İngiltere'nin Rusya'ya deplasmanda 2-1 yenilmesinin ardından EURO 2008 şansı iyice zayıflamış ve teknik direktör Steve McClaren'in yerine Mourinho'nun geçeceği spekülasyonları başlamıştı. Konuyla ilgili konuşan Portekizli teknik adam, şu an bir kulüp takımı çalıştırmanın daha fazla ilgisini çektiğini, eğer bir Milli Takım çalıştıracak ise de; bunun sadece Portekiz Milli Takımı olacağını söyledi.
Mourinho, News of the World'e yaptığı açıklamada şöyle konuştu: ''Sadece Portekiz... Portekiz'den başka bir Milli Takım çalıştırdığımı hayal bile edemiyorum. Eğer başka bir ülkenin başına geçersem ve Portekiz ile karşılaşırsak, bu çok yanlış olur. Bence İngiltere'de bana tapan insanlar var. Ben ise sadece İngiliz futbolunu taparcasına seviyorum. Fakat şu an oraya geri dönmeyi düşünmüyorum.''
Şimdilik kariyerini sadece kulüp takımlarında sürdürmek istediğini belirten Mourinho: ''Kulüp takımı yönetmeye devam etmek istiyorum. Muhtemelen İtalya benim için iyi bir seçim olacaktır. Oradaki taktisyenlerle kendimi test etmeliyim. Milli Takım çok daha sonra. Portekiz'in başına geçmek gibi bir hayalim de var ama şimdi değil. Ülke takımı yönetmek, kulüp takımı yönetmeye benzemez. O iş, çok çalışmayı sevmeyen insanların işidir'' şeklinde konuştu.
Jose Mourinho, son olarak ülkelerin başına yabancı antrenörün geçmesine karşı olduğunu söyledi. ''Yabancı teknik direktörlerin ülkeleri çalıştırmasına tamamen karşıyım çünkü işlerini profesyonelce yaptıklarına inanmıyorum. Bir ülkeyi, ancak o vatanın en iyi oyuncuları ve en iyi teknik direktörü başarıya ulaştırabilir.''

''Sadece Portekiz'' B
Kaynak : Sporx.com dış haberler
junior_ali
Moderatör
Moderatör
junior_ali

Erkek
Hobi : Futbol,Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
''Sadece Portekiz'' Left_bar_bleue100/100''Sadece Portekiz'' Empty_bar_bleue  (100/100)

''Sadece Portekiz'' Empty
MesajKonu: Geri: ''Sadece Portekiz''   ''Sadece Portekiz'' Icon_minitimePerş. Ocak 31 2008, 19:31

paylaşım için saol

''Sadece Portekiz''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-