Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

Mersin'e iki ABD'li

2 posters
YazarMesaj
Alone
BaşkanBaşkan
Alone

Erkek
Hobi : Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Mersin'e iki ABD'li Left_bar_bleue100/100Mersin'e iki ABD'li Empty_bar_bleue  (100/100)

Mersin'e iki ABD'li Empty
MesajKonu: Mersin'e iki ABD'li   Mersin'e iki ABD'li Icon_minitimeSalı Ekim 02 2007, 14:36

Mersin'e iki ABD'li 3566_014
Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi takımlarından Mersin Büyükşehir Belediyesi, ABD'li Jessica Simmonds ve Tatum Brown ile birer yıllık sözleşme imzaladı.
Antrenör Erdoğan Narin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezonda üst sıraları hedefleyen bir takım oluşturmaya çalıştıklarını söyledi.
Bu kapsamda dış transferde Jamaika asıllı ABD'li Jessica Simmonds ve Tatum Brown ile anlaşma sağladıklarını belirten Narin, ''Tamara James ve Tye'sha Fulukar'ın ardından Jessica Simmonds ve Tatum Brown ile anlaşarak dış transferi tamamladık'' dedi.
Her iki oyuncu ile birer yıllık sözleşme imzaladıklarını ifade eden Narin, şunları kaydetti:
''Sözleşme imzaladığımız oyuncular, önümüzdeki günlerde kentimize gelerek takımla birlikte çalışmalara katılacak. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında, önümüzdeki hafta Adana'da düzenlenecek Botaş Turnuvası'na katılacağız. Turnuvanın sezon öncesi takım açısından faydalı geçeceğine inanıyorum.''
https://clubmax.all-up.com
junior_ali
Moderatör
Moderatör
junior_ali

Erkek
Hobi : Futbol,Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Mersin'e iki ABD'li Left_bar_bleue100/100Mersin'e iki ABD'li Empty_bar_bleue  (100/100)

Mersin'e iki ABD'li Empty
MesajKonu: Geri: Mersin'e iki ABD'li   Mersin'e iki ABD'li Icon_minitimeCuma Şub. 01 2008, 19:30

paylaşım için saol

Mersin'e iki ABD'li
1 sayfadaki 1 sayfası