Clubmax Paylaşım PlatFormu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clubmax Paylaşım PlatFormu

Hoşgeldiniz, Misafir.
En Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaPortalli*Latest imagesAramaGiriş yap

Crazy Taxi 3

2 posters
YazarMesaj
hebun_302
Co-Admin
Co-Admin
hebun_302

Erkek
Hobi : Güzel olan herşey
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Crazy Taxi 3 Left_bar_bleue100/100Crazy Taxi 3 Empty_bar_bleue  (100/100)
Crazy Taxi 3 Empty
MesajKonu: Crazy Taxi 3   Crazy Taxi 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 24 2007, 15:16

Crazy Taxi 3 B00017017y02sclzzzzzzzzx6

OYUN HAKKINDA BİLGİ :
Son günlerde doğru dürüst oyun çıkmıyor nedense. Neredeyse 1 aya yakın bir süredir, adam gibi oturup oyun oynayamadım yahu. Neyse ki Dead to Rights ve Crazy Taxi 3 çıktı ki, biraz zaman harcıyorum oyunlarımla. Ekran kartım paslandı ya, olmaz böyle birşey...

Crazy Taxi 3, (CT3), hiç beklemediğim bir anda piyasaya çıktı. İlkini geçen sene saatlerce oynardık. 3-4 kişi birlikte, en yüksek skoru yapmaya çalışıyorduk ve acaip de eğleniyorduk. Dün CT3 çıktığında, fena halde hyecanlandım ve merak ettim. Xbox'da dana önce çıkmıştı oyun. PC versiyonunu oldukça fazla merak ediyordum.

Oyunda mükemmel bir atmosfer var. Bir kere, ilk 3 CT oyunundaki tüm bölümleri oynayabiliyorsunuz. Hatta bu eski bölümlere yeni yollar, kısa yollar, binalar falan da eklenmiş. Yani bildiğimiz yerleri yeniden dolaşmak zorunda kalmıyoruz. Yeniliklere de göz atabiliyoruz. Ben zaten ilk oynadığımda, bazı şeylerin değiştiğini fark etmiştim. Reklam panoları, karakterler falan değişmiş. Bir de, ölümcül kısa yollar eklemişler. Oldukça yararlı oluyor bu.

Her bölüm birbirinden güzel. Gece, ışıklı yollarda gitmek çok eğlenceli. Zaten arabaya alacağınız yolcular da, hiç normal değil. Çoğu çılgın, ayakta falan gidiyor. Yavaş giderseniz kafanıza vuruyorlar. Hatta bir yaşlı adam var, bastonu kafanıza bir geçiriyor ki sormayın .Böyle eğlenceli yolcularla, oyun daha da bir eğlenceli oluyor. Aslında yolcu sayısı fazla değil, ama yine de bunu pek kafaya takmıyorsunuz. Her bölümün kendine has bir görüntüsü var aslında. Ama yolcular birbirlerine benziyorlar.

Oyunun grafikleri hafiften geliştirilmiş gibi. En azından değişik efektler eklenmiş. En güzel görünen bölüm en son bölüm zaten. Çünkü bu oyuna özel bölüm bu bölüm. Diğer bölümler ise, üzerlerinden bir kere geçilmiş bölümler. Blur efekti eklenmiş tüm bölümlere. Hoş duruyor. GTA havası vermiş. Ama çözünürlüğü ne kadar yükseltirseniz yükseltin, çok fazla detaylı grafikler elde edemiyorsunuz. Ama ben bundan şikayet etmiyorum. Grafikler bana çok şirin geliyor. Zaten böyle bir oyundan, gerçekçi kontrollerin beklenmediği gibi, süper grafiklerin de beklenmemesi lazım. Yolcularının renkli olması, şehirlerin karman çorman ve rengarenk olması, 12 tane toplamda sürücü ve hepsinin ayrı özellikler taşıyan arabalarının olması oyunu zaten bir başyapıt yapıyor. Çünkü, CT serisinin en son oyunu olan CT3, aslında bir Collector's Edition. Çünkü şimdiye kadar çıkmış tüm bölümleri oynayabiliyorsunuz.

Yazının sonuna geldik. Ben yazıyı siteye ekleyip hemen oyuna devam edeceğim. Daha bu sabah oynamaya başladım, saat 11:32 olmuş.. Bu oyunu özellikle arkadaşlarınızla oynamaya bakın. Zaman sınırlaması koyup, kimin daha fazla puan alacağına dair iddialara girin. Kazanın, kolaları, baklavaları, brownie'leri götürün....

Şimdiden kocaman eğlenceler.

http://rapidshare.com/files/10697112/crazy_taxi_3_oyun-arsivi.part1.rar
http://rapidshare.com/files/10664382/crazy_taxi_3_oyun-arsivi.part2.rar
http://rapidshare.com/files/10559509/crazy_taxi_3_oyun-arsivi.part3.rar
https://clubmax.all-up.com
junior_ali
Moderatör
Moderatör
junior_ali

Erkek
Hobi : Futbol,Müzik
Meslek : Öğrenci

Özellikleriniz
Foruma Katılım %si::
Crazy Taxi 3 Left_bar_bleue100/100Crazy Taxi 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Crazy Taxi 3 Empty
MesajKonu: Geri: Crazy Taxi 3   Crazy Taxi 3 Icon_minitimePaz Şub. 24 2008, 18:39

paylaşım için saol

Crazy Taxi 3
1 sayfadaki 1 sayfası